Pan od Muzyki

Neuzik: Taliwhoah, Priyya, Emmit Fenn, Tender, Silent Strike, Kelela, alayna & Jake Bugg

Kolejne wydanie New Music Weekly, które skupia się na niezwykle przyjemnych, kołyszących kompozycjach. Zajrzyj do Neuzika 75 i poznaj nowości Taliwhoah, Emmita Fena, Tender czy Keleli.

W Neuziku 75 dominują delikatne brzmienia łączące spokojną elektronikę, R&B i singer-songwriterskie melodie. To doskonałe zestawienie, by wprowadzić się w odpowiedni nastrój i w nowy tydzień. Proponuję zatopić się w kilkunastu kompozycjach – trzynastu na SoundCloudzie i szesnastu dodanych do playlisty na Spotify.

Całość otwiera w tym tygodniu Taliwhoah, która serwuje przyjemnie bujające R&B, później słyszymy Priyyę, mieszącą znajomą stylistykę z urokami orientu oraz Emmita Fenna w duecie z niesamowitą Yuną. Tender próbuje nadać playliście uroku, a rumuński projekt Silent Strike ochładza całą atmosferę, ale w bardzo stonowany sposób.

Następnie pojawia się elektroniczny segment, w którym spotykamy bardzo smukłe wokale. Tutaj pojawiają się: alayna, Denham, Kendl z Tiger Darrow, duet Frances Rose, Roche z Liyv, a całość domyka fantastyczny numer Sleep ∞ Over. King Henry połączył siły z Rhye, by dorzucić coś od siebie, a Little Rêd w remiksie Tusks brzmi jeszcze intensywniej. Jeśli chodzi o znanych artystów, w New Music Weekly 75 spotykamy nowe single Keleli, Jake’a Bugga, Grace Mitchell oraz Bully, a także piękne i oszczędne wykonanie kawałka RAYE.

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką, czy taką, zawierającą melancholijne kompozycje i dziewczęce głosy.

Od niedawna mamy też super tajną muzyczną grupę na Facebooku, na której rozmawiamy o nowych artystach i branży jeszcze więcej. Jeśli chcesz do niej dołączyć, kliknij tutaj i wpadaj pogadać!

Przejdź do playlisty na Spotify lub SoundCloud.

Scroll Up