Pan od Muzyki

Neuzik: Milk & Bone, NOVAA x LO, Malika, Oscar Oscar, WESLEE, Becky Hill, Arctic Lake & Matt Woods

Neuzik 76 to Twoja tygodniowa dawka najciekawszych nowości. Tym razem bardzo przyjemna i dość delikatna. Dźwięki w sam raz na poprawę humoru.

Od jakiegoś czasu cotygodniowe podsumowania playlistowe czyli Neuziki wychodzą nam bardzo przyjemnie. Kilkanaście utworów, których słucha się bardzo przyjemnie, niezależnie od tego jaką stylistykę reprezentują. Tym razem jest bardzo podobnie. W zestawieniu 76. znajdziesz electropop, R&B, synth, czy spokojniejsze singer-songwriterskie kompozycje. Wszystkie kawałki wysokiej muzycznej próby.

SoundCloud oferuje 15 nowości, natomiasto do playlisty na Spotify dodałem 16 numerów. Obie pokrywają się ze są prawie w 100%. Kto taki pojawia się w najnowszym New Music Weekly? Jest NOVAA, tym razem w duecie z producentem LO, są dziewczyny z Milk & Bone, a także cudowne trio Arctic Lake. Tajemniczy duet Weslee zachwyca nowością, tak samo jak debiutant Oscar Oscar czy Brytyjka Malika, która dzieli się smukłym R&B. Cudowna Becky Hill wydała EP-kę z której pochodzi “Unpredictable”, a dźwiękowej subtelności z agresywnymi hookami dostarczają w tym tygodniu Sita, Wølffe, Daisy Maybe oraz Shannon Saunders. Przedstawicielami porywających, męskich głosów są w tym tygodniu Matt Woods, Yellow Days oraz Knightstown, a całość zamyka solowy powrót Alice Glass.

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką, czy taką, zawierającą melancholijne kompozycje i dziewczęce głosy.

Od niedawna mamy też super tajną muzyczną grupę na Facebooku, na której rozmawiamy o nowych artystach i branży jeszcze więcej. Jeśli chcesz do niej dołączyć, kliknij tutaj i wpadaj pogadać!

Przejdź do playlisty na Spotify lub SoundCloud.

Scroll Up