Pan od Muzyki

Neuzik: Baum, Haux, Stalgia, Anna of the North, Moira Mack, George Glew, Naaz & Alice Jemima

Neuzik uderza z pełną mocą. Przygotowałem cotygodniowe zestawienie, którego każdy dźwięk ma Cię pobudzić lub oczarować.

Najnowsze zestawienie New Music Weekly oferuje bardzo ciekawe dźwięki, które powoli zaczynają przygotowywać nas do jesieni, zarówno muzycznej, jak i tej astronomicznej – z krótszymi dniami i niższymi temteraturami. Neuzik 77 to selekcja przyjemnych, ciepłych utworów, przeplatana kilkoma wybitnymi wokalami, które wybijają się na tle kompozycji.

Na Spotify znajdziesz 16 nowości, z kolei playlista na SoundCloudzie oferuje 13 kawałków, a więc obie zazębiają się w tym tygodniu dość wyraźnie.

Neuzika otwieraja nowe single duetów Anna of the North (chyba ostatni przed wydaniem płyty) i Stalgia. Następnie przechodzimy do pierwszych kompozycji Baum, Suzi Wu, Moiry Mack i Geogre’a Glewa. Joseph of Mercury, Haux i Raj Chrome prezentują męskie wokale wysokich lotów, a Bibi Bourelly oraz Naaz pokazują, dlaczego tak często stawiam na kompozycje z paniami w roli głównej – piękne głosy i bujające hooki. Julien Baker demonstruje nowość i zapowiada nią drugi album, to samo robią Hundred Waters, ale z płytą numer cztery, a Alice Jemima i Tom Tripp przypominają się świeżymi kawałkami, a Alice Glass pokazuje pełnię swoich umiejętności na utworach z pierwszej, solowej EP-ki.

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką, czy taką, zawierającą melancholijne kompozycje i dziewczęce głosy.

Od niedawna mamy też super tajną muzyczną grupę na Facebooku, na której rozmawiamy o nowych artystach i branży jeszcze więcej. Jeśli chcesz do niej dołączyć, kliknij tutaj i wpadaj pogadać!

Przejdź do playlisty na Spotify lub SoundCloud.

Scroll Up