Pan od Muzyki

Neuzik: AlunaGeorge, The Invisible, Naomi Pilgrim, Astronomyy i Oscar

New Music Weekly znów serwuje sporo świetnych nowości. Neuzik przygotowywany jest specjalnie dla Ciebie, jak w każdą niedzielę.

Na początku informacja/przypomnienie: w tę sobotę obchodziliśmy Record Store Day, czyli światowy dzień małych sklepów muzycznych i płyt winylowych. Z tej okazji na facebooku rozdaję kilka płyt. Jeśli chcesz, aby znalazły się na Twojej półce – zajrzyj koniecznie!

To był dość ciekawy tydzień – Coachella zainaugurowała sezon festiwalowy, odbył się Record Store Day 2016, a młodzi muzycy wydali sporo ciekawych utworów. Sprawdźmy jakie kąski ujrzały światło dzienne.

W tym Neuziku na SoundCloudzie znajdziesz bardzo ciekawe utwory od: Astronomyy, który zaserwował cudowny, imprezowy edit “3 Strikes”, powracających The Invisible, którzy nagrali kawałek z Jessie Ware, znajdziesz także majestatyczny numer artystki o pseudonimie Lyra, debiutancką kompozycję Franka Gamble i nowości od VARA, Kyiki, Ella On The Run i johana. W sumie 24 pozycje. Na Spotify przygotowałem 22 utwory. Drugi singiel AlunaGeorge ze zbliżającej się płyty, stworzony wspólnie z Flume’em, nowość od Toma Odella, Naomi Pilgrim, Oscara czy Frenship. Tutaj także jest z czego wybierać.

Mam nadzieję, że znajdziesz pyszności dla siebie. Daj znać co spodobało Ci się najbardziej, albo pozostaw po sobie ślad – serduszko na SoundCloudzie lub “obserwację”, taką spotifajową subskrypcję.

Scroll Up