Pan od Muzyki

Nowe Dźwięki 2015: Solistki – podsumowanie i playlista

[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Po sześciu tygodniach przyszedł czas na podsumowanie pierwszej części Nowych Dźwięków 2015. Spoglądamy na solistki raz jeszcze i słuchamy specjalnej playlisty.

To już trochę taka tradycja, po każdym segmencie Nowych Dźwięków przystajemy na moment, by jeszcze raz przyjrzeć się i przysłuchać artystom, którzy pojawili się w ostatnich odcinkach cyklu. Tym razem są to artystki, które swoimi nazwiskami, bądź pseudonimami firmują projekty muzyczne. Przyszedł czas na zebranie wszystkich naszych tegorocznych solistek w jednym wpisie.

Cztery segmenty po sześć projektów – tak wygląda tegoroczna odsłona serii. Jesteśmy po pierwszej z nich. Piękne głosy damskie, często bardzo młodych artystek. O nich, o historiach związanych z każdą z nich, a także stylistyce i wydawnictwach mogłeś czytać przez ostatnie sześć tygodni. Teraz chciałem jeszcze raz dać Ci możliwość przypomnienia (lub zapoznania, jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej) ze wszystkimi. Poniżej znajdziesz odnośniki do wszystkich tekstów.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][td_block_14 custom_title=”” tag_slug=”solistki 2015″ limit=”6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Gdy poznasz panie lub uzupełnisz informacje o swoich ulubionych artystach, zaproponuję Ci coś jeszcze – playlistę z muzyką każdej z tych dam. Przed Tobą 12 utworów, po dwa od każdej solistki, która była bohaterką odcinka serii. Starałem wybrać się najlepsze (a zatem moje ulubione) piosenki, tak aby jak najdokładniej pokazać Ci talent tych młodych kobiet. Mam nadzieję, że dasz szansę tej plejce, to jedynie 45 minut.[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text]Kolejnym odcinkiem rozpoczniemy drugą część Nowych Dźwięków 2015. W najbliższym czasie skupimy się na panach występujących solo. Mam nadzieję, że również zainteresują Cię ich historie i muzyka.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]

Scroll Up