Nowe Dźwięki 2016: Soliści czyli dawka doskonałych brzmień i męskich głosów. Dwudziestu pięciu bardzo obiecujących artystów.

Aby męski głos mnie zainteresował, musi być naprawdę nieprzeciętny. Tutaj jestem wymagający. Na szczęście, udało mi się znaleźć pewną grupę muzyków, których twórczość naprawdę łapie mnie za serce. Większość, ze względu na wokal, ale zdarzają się projekty, które imponują deborem dźwięków, bądź pomysłowością. Przed Tobą dwudziestu pięciu wybrańców.

Nowe Dźwięki 2016 są edycją, która ma być pomostem pomiędzy obecnym, a nadchodzącym rokiem. Dlatego na playliście z podtytułem “Soliści”, znajdziemy kilku panów, którzy wydali już swoje debiutanckie albumy jak Stephen, Gallant czy Fakear, ale dyskografia większości kończy się na jednej, dwóch EP-kach.

Wśród moich ulubieńców i faworytów do zdobycia muzycznego pole position znajdziesz producentów – Fakear, Golden Vessel, producentów i wokalistów jak Astronomyy, SG Lewis, Tom Misch, Xan Young; są także multiinstrumentaliści: Yellow Days, Eden, Kevin Garrett, Alex Vargas oraz fantastyczni songwriterzy: Azekel, Gallant, Elderbrook i Rag’n’Bone Man.

Playlista obejmuje trochę ponad 1,5 h naprawdę dobrej muzyki. Mam nadzieję, że zgodzisz się ze mną – ci panowie mają szansę na sukces już za chwilę.

Przejdź do playlisty na Spotify lub SoundCloud.