Nowe Dźwięki 2016 wkraczają w fazę zamknięcia. Nie będzie hucznej imprezy pożegnalnej, za to mnóstwo świetnie brzmiących zespołów.

Czas odsłonić bramkę numer cztery. Ostatnią częścią Nowych Dźwięków 2016 jest zestawienie poświęcone zespołom. Przed Tobą dwadzieścia projektów, których oficjalna liczebność stałych członków to trzy lub więcej.

Jak pewnie wiesz, liczne składy nie są moją super-mega-mocną stroną, dlatego chwilę musiałem pomyśleć, zanim udało mi się złożyć tę playlistę. Udało się i to z całkiem ciekawym rezultatem. Jest sporo (mniej lub bardziej) rockowych składów, kilka indie popowych kapel z niecodziennym brzmieniem oraz experimental i głębsze eletroniczne dźwięki.

Spośród tego zgromadzenia, absolutnym must hear są na pewno The Big MoonDrones Club, Hælos, Muna, Pumarosa, Sälen, Terror Jr – to o nich było lub będzie głośno w najbliższym czasie.

Cała playlista to około 70 minut czystej, muzycznej radości. Tym samym zamykamy setkę nowych projektów, które powinieneś poznać przed końcem 2016.

Przejdź do playlisty na Spotify lub SoundCloud.