Pan od Muzyki

Nowe Dźwięki 31-45/100: Podsumowanie

Czas płynie nieubłaganie i nawet nie zauważyłem kiedy doszliśmy do podsumowania kolejnych 15 projektów, które gościły na blogu w ramach serii “Nowe Dźwięki”. Była to iście szalona część naszych poszukiwań młodych, utalentowanych muzyków ze względu na “specyfikację” artystów.

W trzeciej piętnastce skupiliśmy się przede wszystkim na duetach damsko-męskich – poświęciliśmy im aż 4 wpisy. Jednak zanim doszło do zapoznawania się z muzyczną kolaboracją płci, zajęliśmy się młodziutkimi wokalistkami.

Znów największa część artystów pochodziła z USA – pięć projektów. Tuż za Stanami Zjednoczonymi uplasowała się oczywiście Wielka Brytania – 3 (Londyn x2 i Liverpool), a na trzecim stopniu podium konkurencji “najliczniejsi” znalazła się Australia (dwa duety). Po jednym przedstawicielu w tej piętnastce otrzymały: Nowa Zelandia, Szwecja, Holandia, Kanada i Wyspy Owcze.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o artystach, przeczytaj poszczególne odcinki cyklu:

A teraz czas na playlistę – znajdziesz na niej wszystkich artystów, którym przypisane zostały numery 31-45. Muzyka którego z projektów podoba się najbardziej Tobie?

Scroll Up