Kolejna playlista w ramach podsumowania Nowych Dźwięków przyszła błyskawicznie. Wszystko za sprawą kolejnej zmiany formatu prezentowania artystów. Po trzech odcinkach znów spotykamy się we wpisie zbierającym wszystkich muzyków z tej części. To już przedostatnia taka plejka w tym roku.

Pod numerami od 71 do 85 ukryło się wielu świetnych, młodych artystów. Jak to już się często zdarzało przeważały wokalistki (5) i duety (6), ale nie zabrakło panów (2) i formacji trzyosobowych (2).

Jeśli chodzi o kraje pochodzenia, to znów naprzód wysuwa się Zjednoczone Królestwo, z którego pochodziło 7 zaprezentowanych projektów. Stany Zjednoczone są domem czwórki artystów, a dwa Nowe Dźwięki pochodziły z Norwegii. Mogliśmy usłyszeć także duet ze Szwecji oraz parę australijsko-austriacką.

Poniżej odnośniki do wszystkich wpisów:

A teraz czas na playlistę. Jeśli nie miałeś czasu lub ochoty czytać artykułów, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie. Możesz po prostu posłuchać dobrej i świeżej muzyki. Jeśli natomiast byłeś ze mną przez cały czas, to masz teraz świetną okazję, by przypomnieć sobie niektórych muzyków i zdecydować, kto podobał Ci się najbardziej.

Do przesłuchania!