W tym roku wyjątkowo długo możemy cieszyć się słoneczną jesienią, a to znakomita wiadomość. Cieszę się tym bardziej, że w tej pięknej aurze przychodzi mi zakończyć pierwszą serię blogowych Nowych Dźwięków. Za nami już setka młodych i utalentowanych projektów muzycznych. Przyszedł czas na ostatnią playlistę podsumowującą piętnastkę.

Na tej trackliście znajdą się muzycy oznaczeni numerami 86-100. Ostatnie trzy wpisy prezentowały naprawdę świetnych artystów. Na początku zespoły, następnie solistów i dość tajemnicze przedsięwzięcia. Było dużo dobrego, przyszedł więc czas podsumowań.

W ostatniej odsłonie spotkaliśmy projekty z Anglii (aż siedem!), Australii (trzy), Stanów Zjednoczonych (także trzy), Norwegii i Walii. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów o którymś z muzyków, kliknij w link do konkretnego wpisu:

Teraz czas na przejście do rzeczy najważniejszej, czyli playlisty, która zbiera całą piętnastkę w jednym miejscu. Kawał dobrej muzycznej pracy – każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Dziękuję, że przez prawie pół roku byłeś ze mną i regularnie odwiedzałeś bloga w poszukiwaniu nowej muzyki, Nowych Dźwięków.

Przed nami jeszcze wielkie podsumowanie i Nowe Dźwięki Extra, ale to wszystko już w listopadzie :)

Do przesłuchania!