Jak zapewne wiesz, oprócz bloga, staram się rozwijać internetowe Radio SKY, tak aby za jakiś czas dorównywało nowoczesnością, innowacyjnością i mobilnością najlepszym rozgłośniom cyfrowym w Polsce i na całym świecie. Oprócz działań “biznesowych” prowadzę także audycję muzyczną w której przedstawiam słuchaczom nową muzykę z całego świata.

Ostatnio obowiązki różnej natury nie pozwalają mi dawać upustu twórczym potrzebom w formie pisanej, ale na szczęście znajduję czas by mówić do Ciebie przez 120 minut, jednocześnie pokazując wyszperane w sieci znakomitości muzyczne. W tym wpisie składam na Twoje ręce obie zrealizowane w tym miesiącu audycje, do odsłuchu i oceny mojego radiowego potencjału :)

Pierwszy lutowy program odbył się w poniedziałek 2 lutego. Była to audycja “powtórkowa”. Usłyszeć w niej można najlepsze (wg mnie) brzmienia grudnia i stycznia. Większość z tych utworów można było usłyszeć we wcześniejszych epizodach radiowego “Pana od Muzyki”. Takie przypomnienie doskonale wpływa na utrwalenie!

Program, który odbył się w ubiegły poniedziałek czyli 9 lutego 2015 był już zupełnie nowym rozdaniem. Pojawiło się w nim ponad dwadzieścia nowości, których prawdopodobnie nie usłyszysz nigdzie indziej. Jak pewnie wiesz, ciągle poszukujemy młodych, utalentowanych artystów, którzy zachwycą nas swoimi umiejętnościami i spowodują, że będziemy błagać o jeszcze.

Jesteśmy na dobrej drodze, a w tym odcinku zapoznajemy się z kolejnymi kandydatami do tytułu “Odkrycia Roku”. Zainteresowany?

Lista utworów 9.02.2015.

Pierwsza godzina programu:

 1. Monophona – Thumb
 2. Gordki – Taken Blame
 3. BYRN – Electrify
 4. Gabriella Gibboni – All in (Mario M Remix)
 5. Harper – Animal
 6. Anna of the North – Our House (Mandess cover)
 7. Halleluwah – Dior
 8. Say Lou Lou – Nothing But a Heartbeat
 9. Sirena – Lunar Lights
 10. Haute – U Should Know
 11. Yaarrohs – Further Thing (Drake cover)
 12. Gia – Loud
 13. Raye – Flowers
 14. Ailo – Lovers

Druga godzina programu:

 1. Sorrow – No More Hesitation ft. CYN
 2. Babe Heaven – Thick Heaven
 3. How To Dress Well – The One
 4. TÃLÃ – The One
 5. Benjamin Clemente – Cornerstone
 6. Matt Woods – In The Dark
 7. Quiet Man – Amazon
 8. Daniel Johns – Aerial Love
 9. Liu Bei – Fields ft. Rachel Goswell
 10. mAsis – Take Me Higher
 11. Go Wolf – Voices
 12. EXGF – We Are The Hearts
 13. LSBV – Smoke N’ Mirrors
 14. Shy Girls – Arrest Me ft. Tei Shi