Od października 2014 roku Pan od Muzyki to nie tylko blog, ale także audycja w internetowym Radiu SKY. Głównym celem programu, znajdującego się w ramówce we wtorkowe późne popołudnia, jest zebranie najlepszej muzyki, która pojawiła się w sieci w poprzednim tygodniu – włączając w to mój blog, inne znane blogi muzyczne, agregaty służące odkrywaniu brzmień oraz strony, portale muzyczne i serwisy streamingowe.

Co tydzień dotykamy tematu inaczej, chcę pokazywać słuchaczom przede wszystkim muzykę nową , trendy panujące na scenie alternatywnej, rozwijające się gatunki, ale także zdarza mi się opowiadać historię artystów czy wydarzeń mających duży wpływ na dźwięki, które docierają do nas obecnie. W mojej audycji nie brakuje też odrobiny wspomnień, prywaty w formie pozdrowień czy, co oczywiste na tym etapie “pracy w radiu”, przejęzyczeń i pomyłek.

Jeśli jesteś muzycznym freakiem i diggerem (a zapewne jesteś, bo zaglądasz na mój blog) powinieneś stawiać się co tydzień, punktualnie o 18:00 i słuchać audycji “Pan od Muzyki”. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że czasem nie możesz – to przede wszystkim dla Ciebie jest ten wpis. Znajdziesz w nim listę utworów, które puściłem w ostatnim odcinku programu oraz audycję w formie podcastu – do odsłuchania w każdej chwili.

Pierwsza godzina programu:

 1. Caverns – Ghosts
 2. BenTalmi – I Know It’s True
 3. Missio – Zombie (The Cranberries cover)
 4. ABRA – U Go I Go
 5. ABRA – Fade 2 Blaq
 6. ABRA – Love And Power
 7. Denai Moore – Elsewhere
 8. Denai Moore – Something Out There
 9. INCA – Wake Me Up
 10. Sgrow – Closing In
 11. Sgrow – Unhealthy
 12. AURORA – Murder Song
 13. Emilie Nicolas – Fail

Druga godzina programu:

 1. Grace – Pluto
 2. Purity Ring – Begin Again
 3. Holly Blue – One Second (Soundpetersburg edit)
 4. Len Sander – Black Bryony
 5. A-CAT – In The Mirror
 6. Fictonian – Double Negative
 7. Slumsociable – Anyway
 8. KETA – Generation Call
 9. KETA – Phoenix
 10. Snakehips – Gone ft. Syd Tha Kyd
 11. Wild One’s – Hold On, We Were Going Home
 12. Wild One’s – Yard
 13. Eves The Behavior – TV