W pierwszym tygodniu września teksty na blogu ukazywały się codziennie. Siedem dni, siedem różnych projektów muzycznych. Wymyśliłem sobie, że spróbuję skompletować muzyczny “Perfect Week”. Zapewne większość odwiedzających bloga doskonale zorientowało się do czego nawiązuje mój pomysł, szczególnie jeśli jego patronem jest Barney Stinson a.k.a. Neil Patrick Harris. Dla niewtajemniczonych odnośnik do opisu, który rozjaśni nieco w umyśle.

Udało się, bez większych problemów. Zauważyłem też, że odwiedzający bloga zainteresowali się taką formą przedstawiania artystów. Najbardziej zadowolony jestem z tego, że mój osobisty faworyt poprzedniego tygodnia, duet Ibeyi, znalazł się wśród najchętniej czytanych tekstów w całej, krótkiej, ale jednak, historii bloga.

Poniżej odnośniki do wszystkich tekstów napisanych w ramach muzycznego “Perfect Week”.

Tym razem playlista przygotowana z materiału dostępnego na YouTube, ponieważ tylko tam znalazłem utwory wszystkich wykonawców, którzy pojawili się w tej części Nowych Dźwięków. W pozostałych streamingach i serwisach z video/audio zawsze czegoś brakowało.

Przesłuchaj 12 utworowej tracklisty, możesz ją również obejrzeć, ponieważ część utworów posiada oficjalne teledyski.

Playlista Nowe Dźwięki 2014: 64-70/100

Jeśli chcesz, masz ochotę, pragniesz (niepotrzebne skreślić) aby w przyszłości ukazał się kolejny “Perfect Week” daj znać! W tym tygodniu na pewno pojawi się jeszcze jeden odcinek Nowych Dźwięków. Znów zabawimy się formą prezentacji.

Dzięki, że to czytasz i do przesłuchania!