Podsumowujemy czerwiec, czyli miesiąc z największą blogową aktywnością w historii. Czy któryś z utworów z tej odsłonie “Najlepsze 2016” Cię zaskoczy?

Czerwiec już za nami. Jak zwykle, kilka dni spóźniony, podsumowuję miesiąc i pokazuje czytelnikom najlepsze utwory ubiegłego miesiąca. To dość osobliwe zestawienie. Jesteśmy po podsumowaniu połowy 2016 roku, Neuzik pojawia się regularnie, a dodatkowo, czerwiec był miesiącem intensywnej publikacji wpisów, a więc z 2/3 utworów mogłeś zetknąć się na blogu już wcześniej.

Przygotowałem playlisty na dwóch platformach: na SoundCloudzie znajdziesz 35 pozycji, które łącznie dają nieco ponad dwie godziny. Do zestawienia “Najlepsze 2016” na Spotify, dodałem 30 utworów, pięciu nie ma jeszcze w nordyckim streamingu.

Z najciekawszych kawałków pojawiają się oczywiście Abra, Maggie Rogers, Jones, Skott, Tash Sultana, Alexandra Savior czy Alice Jemima. Oprócz tego projekty, którym nie dedykowałem pojedynczych wpisów, ale także są warte uwagi: Men I Trust, Fjer, Zoey Lily, Temptress i Rosie Carney. Istne muzyczne szaleństwo. Najpyszniejsze z pysznych!

Pamiętaj, że możesz zasubskrybować playlistę Najlepsze 2016 na Spotify albo obserwować mój profil na SoundCludzie. Dzięki temu nie przegapisz żadnej nowości. Żadnej! A teraz zostawiam Cię z muzyką.