Last, but not least, chciałoby się rzec. Przygotowałem ostatnio playlistę z cyklu Najlepsze 2016. Mam nadzieję, że moja selekcja 20 utworów, przypadnie Ci do gustu.

To już nasze ostatnie spotkanie z zestawieniami Najlepsze 2016, z prostej przyczyny – skończył się rok 2016. Grudzień rozpoczął się z przytupem, ale z każdym kolejnym tygodniem było trudniej znaleźć ciekawe utwory, w jego ostatnich siedmiu dniach, było to właściwie niemożliwe. Serio, od Świąt do Sylwestra, znalazłem może z pięć interesujących kawałków, które pokaże Ci już razem z kolejnymi.

Najlepsze 2016, edycja grudniowa, to 20 kompozycji przygotowanych dla Ciebie na dwóch platformach. Znajdziesz tutaj np. Childish Gambino, Bonobo razem z Rhye, Ripsy May, Grammar, Storme, Matta Blacka, Lucy Mason czy Gangly i Alice Merton. Całkiem przyjemna koalicka dźwięków. Nie można narzekać.

Przejdź do playlisty na SoundCloud lub Spotify.

A co z całą playllistą Najlepsze 2016, do której dorzucaliśmy nowości co miesiąc? Kończymy rok z zestawieniem 364 utworów, które grać mogą bez przerwy prawie 23 godziny! A to przecież tylko skrawek wykopanych przeze mnie piosenek! Wow, aleśmy się zakopali.

Mam nadzieję, że w 2017 będzie co najmniej tak samo dobrze. I że starczy nam czasu, by te wszystkie utwory przesłuchać i poznać dokładnie.