Pan od Muzyki

Tego musisz posłuchać: luty 2015 czyli miesiąc krótki a playlista wyśmienita

[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Przez cały miesiąc starałem się wybierać najlepszą muzykę i pokazywać ją na blogu. Teraz nadszedł czas by wszystko podsumować i stworzyć jedną playlistę. Przed Tobą 28 utworów wyselekcjonowanych podczas 28 dni lutego!


Ja minął Ci luty? Mi błyskawicznie, nie zauważyłem nawet, że to już czas na jego podsumowanie. Znów zamieszałem w formie przedstawienia najlepszych i najciekawszych utworów kończącego się miesiąca. W styczniu zapewniałem, że dostawać będziesz dwie playlisty – podstawową, taką top of the top, i rozszerzoną, z wszystkimi fajnościami. Okazało się to słabym pomysłem, ze względu na to, że musiałbyś spędzić prawie pięć godzin słuchając tych utworów. To trochę długo.

Pogłówkowałem i wymyśliłem. Dostaniesz jeden utwór na każdy dzień miesiąca. Albo raczej – za każdy dzień miesiąca. Luty miał w tym roku dni dwadzieścia osiem, więc wybrałem tyle utworów. Nie była to łatwa selekcja, wybierając wyłącznie kawałki, które bardzo mi się podobały, rozpocząłem tworzenie plejki od 45 piosenek. Rozumiesz mój ból i poświęcenie?

Postanowiłem także, że playlista miesięczna i podsumowująca musi robić résumé czegoś. Dlatego uznałem, że cotygodniowymi zestawieniami świeżynek staną się podcasty z moich audycji w Radiu SKY. Właściwie każdy utwór, który znajdziesz na tej liście, omawiałem i puszczałem wcześniej w moim programie. Jeśli chcesz sobie przypomnieć któryś z nich, śmiało.

Pan od Muzyki w Radiu SKY – Luty 2015:

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][td_block3 category_id=”205″ tag_slug=”luty 2015,” hide_title=”hide_title” limit=”3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Jeśli jesteś już gotowy, możesz przystąpić do rzeczy najważniejszej – przesłuchania najlepszych wg mnie utworów odkrytych w lutym 2015. Wiele z nich na pewno przypadnie Ci do gustu. Z wyborem niektórych możesz się nie zgadzać, i dobrze – daj znać dlaczego i kogo widziałbyś (i słyszał) na ich miejscu. Chętnie poznam Twoją opinię.

Należy rozmawiać i słuchać! Tak więc już Cię zostawiam i do przesłuchania!

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]

Scroll Up