Pan od Muzyki

Najlepsze 2016: Maj

Maj za nami, zbliżamy się do końca pierwszej połowy tego roku. Ale zanim do tego dojdzie, posłuchajmy najlepszych utworów ubiegłego miesiąca.

Prosta sprawa – przygotowałem dla Ciebie dwie playlisty z utworami, które uważam za najlepsze, wydane w maju 2016. Znajdują się tutaj te kawałki, które najmocniej utkwiły mi w głowie i do których najczęściej i najchętniej wracałem.

Mamy oczywiście dwa zestawienia, odrobinę się od siebie różniące – wszystko ze względu na biblioteki SoundClouda i Spotify. W “Najlepsze 2016: Maj” na pomarańczowej chmurce znajdziesz 35 pozycji, 2 godziny i 5 minut dźwięków. Zestawienie “Najlepsze 2016” w szwedzkim, zielonym streamingu powiększyło się o 33 piosenki.

Przypomnę tylko, że ta plejka to esencja majowych wydań Neuzika – wybrałem z tych cotygodniowych sesji naj naj i zmontowałem z nich klimatyczną paczkę. Słuchałem jej przez ostatnie 24 godziny, naprawdę warto zajrzeć.

Na majowym “Najlepsze 2016” autentycznie pojawiają się najlepsi. Jest Flume, Shura, Nao, Laurel, Dawn Richard, Sampha, a także Arctic Lake, Seramic, Liv Dawson, Jorja Smith, Moxiie i Anna Straker. Pozostawiam Cię teraz z muzyką. Wiesz co robić.

Scroll Up