Pan od Muzyki

Najlepsze 2016: Sierpień

Prawdopodobnie zapomniałeś już o tegorocznym sierpniu. Jednak chciałbym, abyśmy na moment do niego wrócili i przyjrzeli się najciekawszym utworom poprzedniego miesiąca.

Przed nami ostatni tydzień lata, zaczynamy przygotowywać się na, miejmy nadzieję, piękną, polską jesień. To znakomita okazja (he he), by przyjrzeć i przysłuchać się najciekawszym utworom, które ukazały się w sierpniu.

Zdaję sobie sprawę, że mam poślizg, ale wynika on z moich muzycznych wakacji. Jeśli śledzisz bloga w miarę regularnie, to wiesz, że przez ostatnie tygodnie rozbijałem się po Polsce. Byłem w Katowicach, Trójmieście i Warszawie. Wszędzie, by posłuchać czegoś dobrego. Teraz wracam do regularnego blogowania, mam pomysły na ciekawe teksty, ale na początek dobrze byłoby zrobić podsumowanie sierpnia!

Do Twojej dyspozycji trafiają dwie playlisty. SoundCloud obfituje w 29 bardzo dobrych kompozycji (z czego tylko trzy w wersjach preview dla polskiego IP), a do zestawienia Najlepsze 2016 na Spotify dodałem równiutkie 30 utworów. Większość z tych numerów, to dzieła autorstwa mniej znanych muzyków. I dobrze. Nie zabraknie jednak tam świetnych dźwięków.

Z wrześniowym podsumowaniem postaram się być trochę wcześniej. Na razie zapraszam do posłuchania tego zestawienia, bo część z tych artystów, będzie zaglądać do nas coraz częściej.

Scroll Up