Pożegnamy dzisiaj 2017. Każdy z nas w inny sposób, choć mam nadzieję, że wszyscy w radosnych nastrojach będziemy wyczekiwać nowego roku. Dla tych, którzy pozostają w domach i mają w planach spędzić wieczór w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a jednocześnie dobrej muzyki, mam coś specjalnego. Postanowiłem, wraz z czytelnikami bloga, stworzyć playlistę, która umili wszystkim ostatnie chwile w ze starą datą.

Mam dla Ciebie sześć godzin muzyki, przy której można potańczyć, odprężyć się lub delektować przygotowanymi smakołykami. Na playliście POMwester 2017 znajdziesz pop, muzykę elektroniczną (chillową i mocniejszą), R&B wymieszany z soulem, a także segment z rapem. Wszystko ułożone tak, by nie znudzić i nie zmęczyć. 97 utworów, z których najwięsza pula to kawałki wydane w 2017, więc bardzo tematyczne!

To wszystko, baw się dobrze. Mam nadzieję, że wybierzesz moją plejkę, jako Twojego ulubionego domowego DJa! A teraz życzenia: Niech 2018 będzie równie udany, jak rok właśnie się kończący (jeśli był takim), lub jeszcze lepszy! Dużo dobrej muzyki, szczęścia i częstego uśmiechu na twarzy. Niech otaczają Cię wyłącznie ludzie, którzy szanują Cię za to, jaki jesteś oraz byś czuł się doceniany na co dzień! Szampańskiej zabawy!

Playlista dostępna na Spotify oraz YouTube.