Wydanie specjalne podczas obchodów Star Wars Day pokazuje, że Moc w Nas silna, ale także, że to raczej Jej Ciemna Strona, bo to właśnie ona ma najwięcej świetnej muzyki.


Ciemna Strona Mocy nie opuszcza nas nigdy, a kiedy ma się objawić w naszym zachowaniu, jeśli nie 4 maja w Międzynarodowy Dzień Gwiezdnych Wojen? O ile święto gloryfikuję Moc, zgodnie z zasadą “May The Fourth Be With You”, my skupiamy się na jej mrocznej części.

Pan od Muzyki zawsze pokazuje spokojne, wolne, mroczne i pełne pasji brzmienia, idealne do rozważań o powrocie Imperium do władzy w galaktyce, dlatego skrzętnie wykorzystujemy tę okazję, by podsycić atmosferę tej chwili. W tym odcinku nie tylko sprawdzamy zawartość midichlorianów w naszych ciałach, ale też co krok nawiązujemy do tego bezkresnego uniwersum. Oddajemy hołd Sithom, flocie imperialnej i rebelianckiej, wybieramy nową Królową odrodzonej Republiki oraz życzymy Szturmowcom lepszej i dłuższej służby.

Słuchamy prawie samych wokali kobiecych – oczywiście do tego już się przyzwyczailiśmy. Na playliście pojawiają się jednak panowie i czarują swoimi głosami. Od razu chce się potwierdzić “To nie są droidy, których szukamy”.

Specjalny odcinek podcastu czeka na Ciebie poniżej. Kliknij młody padawanie i daj znać co myślisz o muzyce i szansach Jedi na utrzymanie pokoju w galaktyce :)

Lista utworów 04/05/2015

01. Nao – Inhale Exhale
02. Cappa – Killin’ It
03. Janine and the Mixtape – When I’m Broken
04. Alessia – Here
05. Arctic Lake – Only Me
06. Miya Folick – I Got Drunk
07. Eryn Allen Kane – Have Mercy
08. Inad – Blue Nue
09. Rysy – I Will Fly ft. Justyna Święs
10. Chloe Black – Professional
11. Ed Thomas – Hurt
12. MK Grands – Pinnacles
13. The Masks – Say Goodbye