W ostatni poniedziałek na scenie alternatywnej działo się tyle i tak szybko, że nie wszystko zmieściło się w całości w audycji. Jest trochę informacji festiwalowych, gadka o nowościach i super muzyka od debiutujących artystów.

Pierwszy wiosenny program Pan od Muzyki przyniósł ze sobą wiele ciekawostek – playlista została przygotowane kilkanaście godzin przed audycją, ale do czasu jej rozpoczęcia wydarzyło się tyle, że nie sposób było przejść obok obojętnie. Dlatego oprócz pięknej muzyki i informacji o debiutujących artystach, pojawiły się treści związane z utworami, których w godzinnym materiale nie ma oraz o letnich festiwalach, na które być może pojedziemy.

Oprócz moich odkryć poprzedniego tygodnia – Kristen Walker, Purple Ferdinand czy I Am Karate, pojawił się najnowszy utwór Sohna, który znajduje się na znakomitym OST do filmu “Zbuntowana” czy choćby informacje o tym kto nowy pojawi się na Open’erze i OFF Festivalu.

W tym odcinku jest niespodziewanie dużo mojego głosu i całkiem logicznych wywodów, których mam nadzieję wysłuchasz. Oczywiście czekam na adnotacje, uwagi i może życzenia odnośnie tego co ma pojawić się w kolejnym epizodzie “Pana od Muzyki”.

Lista utworów 23/03/2015:

01. mar co – 1 2 3
02. Gil Lewis – I Can’t Do It ft. Blooms
03. Purple Ferdinand – Loving The Hate
04. Kristen Walker – Wind Blows
05. BUOY – Took Me Up
06. NYNE – I Just Wanna Know
07. Eda Wolf – Slow Speed
08. ANYA – Need To Know
09. I Am Karate – Bloom
10. Kaleida – Ruby
11. Sufjan Stevens – Carrie & Lowell
12. Turtle – Silent Weapons
13. Sohn – Carry Me Home