Przez cały sierpień poznawaliśmy na blogu młodych polskich muzyków, którzy nie są znani szerszej publiczności, a którzy robią dobrą muzykę wartą odtworzenia i zapamiętania. Po sześciu odcinkach cyklu, w których poznaliśmy osiemnaście projektów wartych uwagi nadszedł czas na podsumowania.

Jak po każdym etapie Nowych Dźwięków (zazwyczaj po piętnastu projektach) przyszedł czas by spojrzeć jeszcze jeden raz na to co wydarzyło się poprzednio. Dlatego jeszcze raz prezentuję wszystkich uczestników zabawy – tym razem w postaci odnośników do poszczególnych artykułów.

Nowe Dźwięki – Polskie Dźwięki cz. 1 – 46-47-48/100: Ja Mirøn, Natasza Ptakova i Pola Rise
Nowe Dźwięki – Polskie Dźwięki cz. 2 – 49-50-51/100: Klara, Karlla i Sonia pisze piosenki
Nowe Dźwięki – Polskie Dźwięki cz. 3 – 52-53-54/100: I am Iwo, Daniel Spaleniak i Yoachim
Nowe Dźwięki – Polskie Dźwięki cz. 4 – 55-56-57/100: Hatti Vatti, kubek i mooryc
Nowe Dźwięki – Polskie Dźwięki cz. 5 – 58-59-60/100: Jóga, Hanimal i Tape Reels
Nowe Dźwięki – Polskie Dźwięki cz. 6 – 61-62-63/100: Jakub Nox Ambroziak, Oly. i Zamilska

Tym razem, ze względu na wyjątkowość podsumowania, oprócz standardowej playlisty przygotowałem dla Ciebie muzyczny podcast jako alternatywny i polecany sposób przypomnienia tej muzyki. Znajdziesz w nim odrobinę mojego paplania i aż 19 utworów muzycznych (jest utwór bonusowy).

Playlista jest niepełna, ponieważ zawiera jedynie 15 utworów (tylko tyle znajdowało się na SoundCloudzie), dlatego podcast wydaje się być znakomitym rozwiązaniem.

Mam nadzieję, że spodoba Ci się pomysł i że dasz mi szansę w roli Music Guide’a :) Dzięki, że byłeś ze mną, zapraszam już na kolejne wpisy i do przesłuchania!

Playlista SoundCloud