pomcast nowy podcast

Były podcasty muzyczne, teraz będzie Podcast o Muzyce. Czy jest różnica? Tego dowiesz się już niedługo.

Blog rozwija się i zmienia, a z nim także i ja. Już wkrótce pojawi się nowy format audio (ale nie .mp3, .flac ani też .wav, chociaż zadbam o jakość). Tym razem pozbędziemy się prawie całej muzyki, będziemy o niej rozmawiać. Kiedy, jak i z kim? Tego dowiesz się za moment. Przygotowałem małą zapowiedź tego, co w najbliższym czasie. Tak, by pokazać kierunek zmian.

Pilotażowy, premierowy odcinek Pomcastu pojawi się na blogu w przyszłym tygodniu. Nie chcę na razie deklarować z jaką częstotliwością powstawać będą epizody, ale przewiduję, że odcinki publikowane będą mniej więcej co dwa-trzy tygodnie.

Jesteś artystą, który ma coś do powiedzenia o sobie, muzyce i polskim przemyśle? Chciałbyś zaprezentować słuchaczom swoją nową kompozycję? A może jesteś menadżerem, promotorem, radio pluggerem, albo inną, równie ciekawą postacią związaną z niezalem i alternatywą, chciałbyś porozmawiać o czymś, co Cię trapi i na czym się znasz? Odzywaj się, na pewno się dogadamy i być może stworzymy razem coś fajnego, i nie będzie to tylko odcinek Pomcastu.

Pisz maila lub zagaduj na Facebooku lub Twitterze.