Pan od Muzyki

Taliwhoah – Meds

Taliwhoah to artystka, która w swojej twórczości chce łączyć wiele platform, by uzyskać jak najlepszy rezultat. Nagrywa utwory, pisze, tworzy klipy, wydaje lookbooki. Wszystko zamknięte w dopracowanych ramach projektu muzycznego.

Jej prawdziwe imię i nazwisko to Talitha Cross, a pseudomin powstał w inkorporowania ekspresyjnej reakcji “Whoah”, które ktoś kiedyś wypowiedział, w reakcji na jej muzykę. Wychowana w Londynie w wielokulturowej, bardzo muzycznej rodzinie (mama, Toyin Adekale to Nigeryjko-Libanka, która przez lata występowała z Boney M, tata pochodzi z Jamajki), obecnie mieszka w Los Angeles. Jak sama przyznaje jest fuzją wielu kultur, dlatego też pragnie, by jej muzyka była mieszanką wielu stylistyk.

Ma na swoim koncie dwie EP-ki – wydaną w 2015 roku “Melodies & Madness” oraz “New Wave Order, Vol. 1”, która ukazała się 10 listopada 2017 roku, i z którego pochodzi “Meds”.

Tali opowiada o utworze: “Sometimes some people need a taste of their own medicine to truly understand the way their selfishness is affecting others. ‘Meds’ was written so I could get that message across to a certain someone loud and clear lol.” Wideo do “Meds” to bardzo piękna zabawa kolorami i zmianą otoczenia. Dostajemy zarówno duszne pomieszczenia, wypełnione neonowym światłem, jak i żywe kolory i rośliny, dodające scenom świeżości i oddechu. Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, tutaj znajdziesz lookbook “Meds”.