Pan od Muzyki

#TracktorWeekly 04

Jest weekend, jest muzyczne podsumowanie tygodnia w postaci playlisty #TracktorWeekly. Aż 25 świetnych utworów, debiutanci, początkujący i zupełnie nieznani artyści. Można poczuć.

Nadejście jesieni wcale nie obniżyło poziomu wydawanych utworów muzycznych. Śmiem twierdzić, że wręcz przeciwnie. To ostatnie wrześniowe podsumowanie tygodnia i obrodziło ono w dużo liczbę dźwiękowych perełek.

Mam dla Ciebie na playliście #TracktorWeekly 04 aż 25 utworów, z których wszystkie mogą z powodzeniem pretendować do topu tego miesiąca. W momencie gdy czytasz ten tekst ja kręcę się gdzieś po korytarzach Europejskiego Centrum Solidarności, bo załapałem się na tegoroczne Blog Forum Gdańsk i staram nie zrobić z siebie idioty i poznać kilka osób. Zostawiam Cię zatem z całym worem doskonałych brzmień.

Co polecam szczególnie? Zastanówmy się – na pewno kolejne świetnie granie od Akiine, Sun Up, którzy brzmią trochę jak MisterWives, Hugh czyli kolejny świetny duet w stylu Oh Wonder, kolaborację Tomasa Barfoda, Sekuoi i nieziemskiej Kill J, a także ponownie debiutującą MIIĘ z utworem “Dynasty”. Ale tak właściwie to powinieneś przesłuchać całość! To 90 minut niepowtarzalnych przeżyć. Uwierz mi :)