Jest niedziela, kończymy drugi wrześniowy tydzień. Czas na podsumowanie i złożenie na Twoje ręce mnóstwa świetnej muzyki.

Jeszcze przez kilka tygodni będę podrzucał Ci takie muzyczne “rozliczenie” tygodnia, bo należy być w stałym kontakcie z najlepszymi dostępnymi dźwiękami. Kilka słów o ostatnich tekstach i spora pula świetnych, świeżych brzmień.

W tym tygodniu odrobinę spuściłem z tonu, publikując “tylko” cztery artykuły, z czego trzy były wpisami o muzycznych nowościach, ale wydaje mi się, że to i tak niezły wynik. Linki do wszystkich tekstów poniżej.

Teraz należy zamknąć z przytupem tę część września. Mam dla Ciebie kolejną playlistę z najciekawszymi utworami wydanymi w tym tygodniu. Myślę, że znajdziesz sporo dźwięków dla siebie.

#TracktorWeekly 02

Jest jak zawsze, mocnego gitarowego grania, panie, tu nie uświadczysz, ale chyba nie takiej muzyki u mnie szukasz – jest elektryzująco, hipnotyzująco, trochę fancy i bardzo alternatywnie. Przecież do tego razem zmierzamy. Do niezależnego uwolnienia, czystej dźwiękowej rozkoszy, a tego tutaj sporo.

Cudowne songwriterki z wrażliwą duszą, downtempo, soultronica, PBR&B i synth, tak w skrócie.