Pan od Muzyki

Stwórzmy razem Wakacyjny Mixtape 2015!

Tworzymy Wakacyjny Mixtape 2015 – pierwszy wspólny mix na blogu. Dzielimy się utworami, które kojarzą się z latem, słońcem i błogim odpoczynkiem. 


Wakacje, a co za tym idzie także lato, już w połowie. Otrzyj łezkę, czas szybko płynie i należy zacząć korzystać z tego co jeszcze przed nami. Wymyśliłem pewną zabawę i chciałbym żebyś wziął w niej udział. Stwórzmy prawdziwy mixtape ze świetną, letnią, radosną muzyką.

Podzieliłem naszą grę na dwie części.

Po pierwsze:

Przez najbliższe dwa tygodnie zbieramy w Social Mediach i pod tym wpisem wszystkie utwory, które są nowe, dobre i kojarzą Wam się z błogością lata i wakacyjnymi przygodami. Celujemy przede wszystkim w synthpop, dreampop, chill, surf rock oraz fajne remiksy i mashupy, ale każdy utwór przyjmę z otwartymi ramionami.

Na Facebooku pod tym zdjęciem – klik;

Na Twitterze dorzucając hashtag – #WakacyjnyMixtape2015;

Lub w komentarzach poniżej, możesz wrzucaj klipy lub listy z YouTube, utwory z SoundClouda lub Spotify.

Po zebraniu (mam nadzieję) pokaźnej bazy, wybiorę najlepsyche tj. 12-15 z nich i połączę w 40-50 minutowy mix. Postaram się to zrobić najlepiej jak będę tylko potrafił. Wszystko dla Twojej i mojej przyjemności!

Gdy materiał będzie gotowy, udostępnie go w kilku wersjach, oczywiście (w większości przypadków) zgodnie z prawem. Będziecie mogli go posłuchać, ocenić, pochwalić, udostępnić. Co tylko dusza zapragnie!

Tutaj przechodzimy do drugiej części…

Po drugie:

Wspomniałem już, że stworzę kilka wersji mixtape’u, z których jednej Czytelniko-słuchaczom nie pokażę. Nie od razu. Przygotuję natomiast konkurs w którym będziesz mógł zdobyć jeden z ledwie kilku fizycznych egzemplarzy, do których nazwy dodamy słowo “bootleg”. Nie będzie to ogromna ilość kopii, więc wydaje mi się, że jeśli zabawa nam się uda, będzie to naprawdę gratka i fajna pamiątka.

Na razie nie zdradzę w jakiej formie i na jakim nośniku pojawi się Bootleg Mixtape, bo nie chcę zapeszyć, jestem w trakcie pozyskiwania materiałów do produkcji :)

Finał zabawy przypadnie zapewne na koniec pierwszego tygodnia września. W sam raz by zakosztować ostatnich ciepłych promieni słońca przy dźwiękach naszego Wakacyjnego Mixtape’u.

Co myślisz o takiej formie interakcji i współtworzenia rzeczy na blogu?

Nie czekaj i podrzucajcie utwory. Czekam na każdy. Chcesz razem ze mną stworzyć Wakacyjny Mixtape 2015?

Scroll Up