Wiedziałem, że którejś niedzieli to nastąpi, ale nie spodziewałem się, że tak szybko. Dzisiaj, zamiast standardowej ósemki, otrzymasz podwójną porcję. To jak z promocją “druga sztuka gratis”. Tylko, że u mnie obie są za darmo, więc gniotę konkurencję! Przed Tobą lista aż 16 utworów, które bardzo spodobały mi się w tym tygodniu.

Na tej playliście znajdziesz, co dość oczywiste, sporo muzyki, której nie usłyszysz na innych polskich blogach i w serwisach muzycznych. Lubię wolne, często mroczne R&B, indie- i soultroniczne utwory, więc ich będzie najwięcej. Jednak to nie wszystko. Pojawia się kilka bardzo optymistycznych utworów, które pobudzą i rozweselą.

Do wyboru: fantastyczne dziewczyny – Zola Jesus, Emilie Nicolas, Cypher, Kat Vinter i Yana Blinder, ekstraordynaryjne duety – Howling oraz Fantastic, a także kilku panów – The Kite String Tangle czy Sylas.

Naprawdę masa świetnych artystów, dlatego widzisz, a przede wszystkim słyszysz, trudno było wybrać jedynie ośmioro muzyków. Chyba nie przeszkadza Ci ta obfitość?