Week in Tracks, czyli najciekawsze utwory, wideoklipy, występy telewizyjne i sesje live. Najbardziej charakterystyczne i dostarczające, w szybkim zestawieniu dla Ciebie.

Podczas siedmiu dni, w muzyce dzieje się niesłychanie wiele rzeczy. Większość ciekawych utworów trafia do Neuzika, ale brakuje mi miejsca do swobodnego wrzucania kawałków starszych, wideoklipów oraz ciekawych nagrań, które niespecjalnie pasują do playlisty. Stąd pomysł na krótkie teskty „Week in Tracks”, które będą swodobną listą przemyśleń oraz klipów z YouTuba oraz SoundClouda.

By trzymać rękę na pulsie, ale nie przemęczać palców!

Lorde,po wydaniu płyty i zainaugurowaniu wielkiej trasy koncertowej, szuka swoich Perfekcyjnych Miejsc. Piękne zdjęcia, kolory i kreacje w które ubiera się Ella w tym klipie. Bardzo ciekawy klimat. Film wyreżyserował Grant Singer.

Jessie Ware powróciła na urlopie macierzyńskim i zabiera się do pracy. Pierwszy singiel “Midnight” przy którym Brytyjka kochana w Polsce pracowała z Kiah Victorią bardzo szybko doczekał się teledysku. Masz ochotę na spacer z Jessie? Oczywiście o północy.

Maggie Rogers nie próżnuje. Pojawia się jako gość muzyczny w amerykańskich talk showach, koncertuje w USA i Europie, a ostatnio była także w Japonii i Australii. Wpadła nawet do Triple J, by zaśpiewać co nie co. Wykoanała cover “Say Something Loving” The xx i muszę przyznać, że wyszło jej to naprawdę dobrze.

Stacey z utworem “It’ll Be Alright” pojawiła się na blogu jakiś czas temu w Neuziku. Teraz przyszedł czas, by do singla dorzucić wideo. Stylistyka muzyczna Amerykański oscyluje wokół vintage popu z elementami synthu i electroniki, a więc i wideo musi byś spójne z tą wizją. Artystka przemierza szosę w białym muscle cabrio, a towarzyszą jest piękne widoki.

Na koniec coś z naszego podwórka. Deer Daniel opublikowali wideo do “Storm” utwory z ich pierwszej EP-ki. Ładna, folkowa kompozycja, a do tego naprawdę ciekawie wyglądający teledysk. Szuk drzew, odrobina łąk i odrobinę mistyczna atmosfera.

A jakie utwory złożyły się na Twój tydzień?