Wilsen, publikacją wideoklipu do “Garden”, singla z 2015 roku, zapowiadają wydanie debiutanckiego albumu “I Go Missing In My Sleep”.

Nowojorskie trio Wilsen przebyło długą drogę – od “Magnolia” EP i “Sirens” EP, aż do zbliżającej się wielkimi krokami premiery pierwszej płyty długogrającej. Tamsin Wilson, Drew Arndt i Johnny Simon chcą się przywitać z nami klipem do “Garden”, utworu, który premierę jako singiel miał już w 2015 roku, a na samym Spotify był słuchany 2.6 mln razy.

Wideo to druga tegoroczna nowość zespołu, tuż po świetnym singlu “Heavy Steps”, którego możemy słuchać od początku lutego.

Muzyka Wilsen od razu każe umieścić ich obok takich projektów jak Daughter, Arctic Lake, Adna czy Billie Marten. To subtelne, melancholijne singer-songwriterskie kompozycje z delikatnymi rockowymi elementami. “Garden” jest oczywiście najpopularniejszym utworem grupy.

Album “I Go Missing In My Sleep” ukaże się 28 kwietnia 2017, zawierać będzie 11 utworów, w tym kilka z poprzednich EP, i zostanie wydany przez Secret City Records.