Pan od Muzyki

Neuzik: Felix Pallas, Khai, Junior Empire, Oscar Key Sung i Elderbrook

Czas na nowego Neuzika, po ciężkim tygodniu pracy. Dużo świetnej muzyki, same nowości z różnych części świata.

W tym tygodniu na blogu pojawiły się pierwsze zmiany testowe. Codziennie dostarczałem czytelnikom nowe, krótkie teksty, dedykowane pojedynczym artystom. Było sporo świeżych wydań i trochę polskiej muzyki. Dużo materiału do poczytania i przesłuchania. Liczę, że dasz znać, co sądzisz o tych próbach. Jeśli przegapiłeś – wystarczy, że zajrzysz na stronę główną lub spojrzysz na prawo, gdzie znajduje się lista ostatnich publikacji.

Dzisiaj, jak co niedzielę, zbieram wszystko co najlepsze i wydane w ciągu ostatnich siedmiu dni (z małymi wyjątkami). Oprócz Abry, Alice Jemimy czy Eliasa, znajdziesz całą masę świetnych nowości. Jak zawsze na dwóch playlistach: SoundCloud dostarcza 28 utworów, a na Spotify dodałem 24 pozycje. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Z najciekawszych: drugi singiel Belgów z Felix Pallas, premierowy utwór Junior Empire, cudowni soulowo-elektroniczni panowie: Jamie Isaac i Oscar Key Sung czy też nowości od Elderbrooka i Khaia. Znajdzie się także miejsce dla dam, mamy w tym tygodniu kompozycje Naomi Scott, Aeory, Hanny Georgas i Clary Mae.

Pamiętaj, że możesz zaobserwować Neuzika na Spotify, albo kliknąć like’a lub reposta na SoundCloudzie – będzie mi bardzo miło. A teraz, zabieraj się za słuchanie nowości.

Scroll Up