Tydzień pełen świetnej muzyki. Takiego stężenia cudownych nowości nie było bardzo dawno. Zajrzyj do najnowszego Neuzika.

Co to był za tydzień! Ile pięknych utworów! Ile cudownych dźwięków! Na pewno zauważyłeś, że ostatnio uwijam się jak w ukropie, by dostarczyć Ci najlepsze, świeże kąski. Teraz możemy chwilę odsapnąć (tzn. ja mogę) i na spokojnie przyjrzeć się WSZYSTKIEMU, co najciekawsze i co ukazało się na przestrzeni siedmiu dni.

Standardowo otrzymujesz ode mnie muzykę na dwóch playlistach: Neuzik na SoundCloudzie zawiera 29 utworów, natomiast do zestawienia na Spotify dodałem 30 pozycji. Na obu znajdziesz utwory o których pisałem w tym tygodniu: są Jones, Lastlings, Skott, Saint Clair, Bishat, Maggie Rogers i Alexandra Savior. Są także nowe kompozycje artystów, który na pewno bardzo lubimy: Hoziera, The Tallest Man On Earth, Haydena Jamesa czy Jarryda Jamesa razem z Broods. Pojawiają się z nowościami także Thomston, Alice Jemima (wydała w piątek EP-kę, polecam), Kllo czy Golden Vessel.

To oczywiście nie wszystko, ale trudno jest wymienić każdego z osobna. No i trochę bez sensu. Możesz przecież po prostu posłuchać tego, co przygotowałem :)

Pamiętaj – możesz zacząć obserwować playlistę na Spotify i co niedzielę zerkać na moje konto na SoundCloudzie. Wówczas nie ominie Cię żaden Neuzik i co tydzień będziesz otrzymywać dawkę świetnej, nowej muzyki. Polecam.