New Music Weekly pojawia się na blogu. Z kilkunastogodzinnym opóźnieniem, ale można na to przymknąć oko, bo ta muzyka broni się sama!

Poniosła mnie festiwalowa gorączka (dosłownie) i Neuzik trafił na bloga w poniedziałek. Przez chwilę bałem się, że nie wyrobię się nawet na pierwszy dzień nowego tygodnia. Tauron Nowa Muzyka już za mną, teraz czas przygotować zestawienie najlepszych utworów ubiegłych siedmiu dni.

Dość ciekawie to wygląda, bo w zestawieniach znajdziesz nowości od Banks, Jacka Garratta, Duy Lipy, MisterWives i prawie nowości od Say Lou Lou (cover) czy Christine and the Queens (nagranie z sesji live). Poza tymi znanymi nazwiskami i nazwami projektów, zebrała się również pokaźna dawka świetnych świeżynek od młodszych i mmniej rozpoznawalnych muzyków. W Neuziki No26 pojawiają się kompozycje Mhairi, Liany, Coast Modern, Kan Wakan, Bruno Majora czy jadu heart.

Na SoundCloudzie znalazły się tym razem 22 utwory, a do playlisty na Spotify dodałem 23 pozycje. Zestawienia, jak co tydzień, różnią się kilkoma numerami, dlatego polecam sprawdzenie obu plejek.

Pamiętaj, że Neuzik możesz obserwować na Spotify, a na SoundCloudzie codziennie czekają na Ciebie nowości.