Dokładnie wyselekcjonowany Neuzik 27 trafił na bloga, Spotify i SoundClouda. Czas, by zajrzał do Twoich głośników, słuchawek i uszu.

Tydzień minął mi bardzo szybko, byłem podczas niego jednak bardzo wybredny, jeśli chodzi o muzyczne odkrywanie nowości. Pomyślałem, że to całkiem dobrze, bo można skupić się na tych kilkunastu naprawdę dobrych utworach i to wśród nich upatrywać kolejnych dźwiękowych odkryć. Podoba mi się to rozwiązanie!

W dwudziestym siódmym Neuziku czeka na Ciebie 18 nowych utworów na SoundCloudzie i 20 na Spotify, z czego playlisty pokrywają się ze sobą w rekordowej liczbie 16 kompozycji! Polecam wszystkie, ale szczególną uwagę zwracam Ci na artystów umieszczonych w tytule: Nilüfer Yanya, Soulé, Law Holt, Jerry Folk, Ben Zaidi, Phangs czy Jessie Reyez, ale także na nowość (całkiem dobrą!) od Duy Lipy, Edena (który wypadł EP-kę), Sälen i Donnę Missal.

Wyszło mi tym razem skromniejsze, ale idealne zestawienie muzycznych świeżynek. Pamiętaj, że możesz obserwować Neuzik na Spotify, a po regularne dawki utworów, odsyłam chętnych do mojego SoundClouda.

A teraz zapraszam do słuchania!