Nic się nie zmieniło i blogowe New Music Weekly znów pojawia się w niedzielę, by zapewnić Ci dawkę wybornej, nowej muzyki. Specjalna selekcja, wyłącznie dla Ciebie!

Kolejny tydzień za nami. Październik dopadł nas i nie chce odpuścić. Jest zimno i brzydko, ale co tam – można posiedzieć i posłuchać dobrej muzyki. A tej z dnia na dzień przybywa coraz więcej.

Do trzydziestego trzeciego wydania Neuzika wybrałem szesnaście utworów, które przykuły moją uwagę najmocniej. Otwieramy debiutującą wokalistką z Birmingham, SEYD, później trafiamy na duet EXES, który singlem “Sherman Oaks” promuje swoją pierwszą EP-kę. Następnie pojawia się Elsa Chapman, również debiutantka, idąca w bardziej klasyczną stronę i próbuje łączyć R&B z elementami jazzu i funku. O KYYN i “Uncontrol” napisałem sporo w czwartek, natomiast Sofi de la Torre powraca z nowością, nagraną wspólnie z Blackbearem. Kan Wakan funduje nam kolejną niezwykle intensywną podróż w “I Would”, a Crywolf próbuje zapewnić sobie nieśmiertelność za sprawą “Quantum Immortality”.

Poza tą siódemką na playlistach pojawiają się dość wyjątkowe kompozycje Déyyess, OKBADLANDS, Smerz czy mAsis, a Elle Watson, Nilüfer Yanya i Cayne sprawiają, że Neuzik 33 staje się pełny.

Playlisty dostępne są na SpotifySoundCloudzie, gdzie możesz zaglądać częściej, bo regularnie wykopuję tam nowości. Pamiętaj, by zapisać się do muzycznego newslettera i dać znać, które utwory spodobały się najbardziej Tobie.