Neuzik 51 to jedno z najciekawszych i najobszerwniejszych zestawień, jakie pojawiły się na blogu w tym roku. Zajrzyj do selekcji dźwięków ubiegłego tygodnia i znajdź coś dla siebie.

Drugą połówkę setki Neuzika rozpoczynamy od najobszerniejszego zestawienia od początku roku. Tym razem skupiamy się przede wszystkim na solowych, kobiecych projektach, w dużej części dopiero startujących z oficjalnym wydawaniem utworów. Przez ostatnie siedem dni mogłeś zauważyć, że na blogu pojawiło się więcej, krótkich wpisów, wszystko przez urodzaj dobrych nowości.

Playlista SoundClouda ma do zaoferowania 17 utworów, na Spotify pojawiło się 16 świeżych kompozycji. Oba zestawienia to około 60 minut dźwięków.

W Neuziku 51 pojawiają się wszystkie panie, o których pisałem: jest coś z EP-ek Rodes Rollins i Maggie Rogers, są także debiuty Emmy Jensen oraz Evalyn, czy też świetne numery ARY i Jessie Early. Dodatkowo spotkasz na swojej drodze nowe single Charity, BOKEH czy King, duetu IDER, Oscara Key Sunga, Holland, Sherpy, Jenny Kyle czy Talosa. Zestawienie uzupełniają Kingdom razem z SZA i powrót sióstr Ibeyi.

Pamiętaj, że możesz dodawać Neuzika na Spotify do obserwowanych, przez co nie ominie Cię żadna aktualizacja playlisty, a także obserwować mnie na SoundCloudzie.

Przejdź do playlisty na SoundCloud lub Spotify.