Neuzik 70 to solidna dawna nowości, które zaskakują raz po raz podczas słuchania. Gwarancja najwyższej jakości!

Kolejna dziesiątka Neuzików i kolejny miesiąc za nami. Jak ten czas szybko płynie! Za nami przecież już połowa 2017 roku! Przydałoby się jakieś podsumowanie, prawda? Wszystko w swoim czasie, na razie skupmy się na ostatnim tygodniu, bo dobrej muzyki w nim nie zabrakło.

W 70. wydaniu New Music Weekly wybrałem dla Ciebie kilka naprawdę świetnych kawałków! Na SoundCloudzie znajdziesz 13 kompozycji, a do playlisty na Spotify dodałem 23 pozycje. Jest w czym wybierać! Warto wspomnieć jeszcze raz o kolaboracjach Mura Masy (z Christine and the Queens i Damonem Albarnem), o debiutanckiej, cudownej płycie Kacy Hill “Like A Woman”, natomiast o nowościach od St. Vincent, Wy, Loyal czy Freyi Ridings mogłeś przeczytać na blogu wcześniej. Dodatkowo polecam sprawdzić nowość sióstr Von Grey, podwójnego singla zespołu Dakota oraz świeżą kompozycję duetu Tracy Irve, trzeci utwór Rotany, dziewczyny z Arabii Saudyjskiej grającej pop, a także współpracę Rosi Golan z Madi Diaz, w które sporo pomógł Kevin Seaton.

Dodatkowo na listach znajdziesz kolejny utwór zapowiadający debiut Anny of the North oraz sypialnianego producenta Guthrie Galileo. Jeśli jest Ci ciągle mało, całość uzupełniają: Saya, Billie Eilish, Gallant z Andrą Day, Sasha, Hillary Capps, Aine Cahill oraz Yellow Days. Co za zestawienie!

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką, czy taką, zawierającą melancholijne kompozycje i dziewczęce głosy.

Od niedawna mamy też super tajną muzyczną grupę na Facebooku, na której rozmawiamy o nowych artystach i branży jeszcze więcej. Jeśli chcesz do niej dołączyć, kliknij tutaj i dołącz do nas!

Przejdź do playlisty na Spotify lub SoundCloud.