Neuzik 73 to mieszanka znanych i nieznanych. Dźwięki, które kojarzych od lat oraz muzyka całkowicie nowa. Znajdziesz tu Saro, Fins Ara, Batts, OKBadlands, Skott, Verę Blue czy Lanę Del Rey.

Zestawienie najciekawszych utworów tygodnia pojawia się na blogu, jak co poniedziałek. Tym razem mam dla Ciebie 14 kompozycji na SoundCloudzie oraz 20 piosenek dodanych do playlisty na Spotify. Pisząc to, uważam, że obie plejki proponują naprawdę ciekawy wybór artystów. Zbiór naprawdę przekrojowy.

SoundCloud obfituje w bardzo świeże projekty. Na pomarańczowej chmurce posłuchasz m.in. Saro, Finsa Arę, Kalsey Bulkin, Tanyę Batt, Jae Stephens, Annę Straker, Sam Valdez, OKBandlands, M0NS00N, The Vare, Narx czy Annę Dereaux. Ci artyści pojawiają się także na Spotify, a obok nich usłyszych bardziej znanych: Lanę Del Rey, Lykke Li, Skott, Sarę Hartman, Abrę czy Verę Blue. Niezwykły wybór. Dla każdego coś dobrego.

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką, czy taką, zawierającą melancholijne kompozycje i dziewczęce głosy.

Od niedawna mamy też super tajną muzyczną grupę na Facebooku, na której rozmawiamy o nowych artystach i branży jeszcze więcej. Jeśli chcesz do niej dołączyć, kliknij tutaj i dołącz do nas!

Przejdź do playlisty na Spotify lub SoundCloud.