New Music Weekly po czasie, ale dokładnie przygotowane. Nie ma tutaj ani jednego, przeciętnego utworu. Jest sporo świetnych dźwięków!

Dziewiąte wydanie Neuzik, choć spóźnione o jeden dzień, przez moje poznańskie, spring breakowe rozhulanie, przynosi nam sporo, naprawdę dobrych brzmień. Na dwóch playlistach znajdziesz najlepszą muzykę, wydaną na przestrzeni ubiegłego tygodnia.

Tym razem oba zestawienia pokrywają się w ok. 85%, co jest wynikiem więcej niż dobrym. Na Soundcloudzie, gdzie pojawia się 26 pozycji, posłuchać możesz na wyłączność “Hey” od Willi, Mountainear z “Monuments” oraz australijskiego Zone Out i ich “Breakdown”. Spotify (23 kawałki) serwuje ekskluzywnie nowość od Billie Marten “Milk & Honey” czy kolaborację Kygo z Jamesem Vincentem McMorrowem “I’m in Love”, trochę w stylu Jamesa Blake’a.

Na obu plejkach pojawiają się natomiast świetne kompozycje, m.in od: Sary Hartman (którą słyszałem w Poznaniu, chwalę się), Monogem, Meadowlark, Giungli, Kllo (duet powraca i brzmi odrobinę jak Little Dragon) oraz Lao Ra, Tusks, Ider i Alice Jamima. A to nie wszystko!

Podoba Ci się któraś z playlist? Skomentuj, udostępnij, zaobserwuj czy zaserduszkuj – daj po prostu znać. A teraz życzę przyjemnego poniedziałku z muzyką.