Pan od Muzyki

No/Me – Consistent / Wszystkie wady na stół

Debiutancki singiel, który pięknie łączy brzmieniem lato oraz jesień. Posłuchaj “Consistent” od No/Me, która właśnie rozpoczyna podbój muzycznej sceny.

No/Me to artystka, pochodząca z Los Angeles, a swoją muzykę wydawać będzie nakładem Republic Records. “Consistent” pięknie łączy smukły pop z elementami cięższej elektroniki, trochę w takim skandynawskim stylu. Do głowy przychodzi mi porównanie np. ze Skott. Dużo podniosłej atmosfery w refrenie, do którego prowadzą delikatne zwrotki pełne melodyczności. Dobrym dopełnieniem jest tutaj wokal – mocny, ale miękki.

Wokalistka wita się ze słuchaczami kawałkiem o swoich wadach: oznajmia nam, że jest spectyczna i cyniczna, neurotyczna i trochę narcystyczna. Zawsze ma “dobre intencje”, ale raczej nigdy nie kończy się to tak, jak sobie zaplanowała.

No/Me mówi o utworze: “Consistent’ feels like a page from my journal. Writing this song made me embrace parts of myself that were hard to face, but it also helped me stop curating the facade that people would prefer to see.”

“Consistent” pojawi się na soundtracku do FIFA19 i znajdzie się wśród muzyki takich artystów jak: Childish Gambino, Billie Eilish, Crystal Fighters czy Young Fathers.

Chcesz posłuchać “Consistent” w innym serwisie? Kliknij tutaj i sprawdź!

Scroll Up