Pan od Muzyki

Skandynawia, melancholia i dużo basu – Podcast Pan od Muzyki 16/03/2015

[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Ten odcinek to przede wszystkim muzyka z zimnej Skandynawii – wolna i smutna, ale także eteryczna i zmysłowa. Dotrzymywać kroku próbują także artyści z Wielkiej Brytanii i USA. Zapraszam na Podcast “Pan od Muzyki”.


Postanowiłem spróbować czegoś nowego – audycje/podcasty o połowę krótsze i z mocniej zaznaczonym tematem przewodnim. Jeśli zaglądasz do wpisów z zapisami programów i playlistami, wiesz, że cotygodniowe odcinki traktuję jako zbiór najlepszych odkryć muzycznych z poprzedniego tygodnia. Dlatego też skupię się w nich przede wszystkim na utworach bardzo świeżych, ale także tych, które łączą się w jakiś sposób ze sobą. Podcast ma być spójny, a więc będę starał się z całych sił go udoskonalać. Ma być także dopasowany do Ciebie, tak abyś miał ochotę tu zaglądać i go przesłuchiwać.

Pierwszy marcowy odcinek (tak, wiem, że to już trzeci tydzień miesiąca) przyniósł ze sobą wiele świetnych utworów, przede wszystkim od wykonawców – w głównej mierze wykonawczyń – ze Skandynawii. Piękne melodie, nostalgiczne, smutne i emocjonalne, często odczucia potęgowane zostały świetną linią basu.

Chcesz przekonać się na własnej skórze jak działa ta muzyka? Odpalaj player! Poniżej także lista utworów z tego epizodu “Pana od Muzyki”.

Lista utworów 16/03/2015

 1. Shura – 2shy
 2. Active Child – 1999
 3. Ben Khan – 1000
 4. Sóley – Ævintýr
 5. Call Me – Say
 6. Marz Leon – WHITELIONZ
 7. Akiine – Destiny
 8. Mihle – The Fear
 9. Daniela – Our Time
 10. võx – Money
 11. Kucka – Divinity
 12. Hannah Lucia – Lights Out
 13. Ruelle – Fear on Fire
 14. Will Joseph Cook – Message

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]

Scroll Up