Piękne, damskie głosy i melancholijna muzyka

Singer-Songwriters & Sad Songs (1)

Najpiękniejsze, damskie wokale ostatnich miesięcy w jednej playliście ze smutną muzyką. Poznaj moje ulubione singer-songwriterki.

Postanowiłem zebrać w jednej, godzinnej playliście muzykę singer-songwriterek, które w ostatnich miesiącach urzekły mnie swoimi głosami i kompozycjami. Akustyczne brzmienia, niewiarygodne piękne wokale i melancholijna atmosfera. Czego można chcieć więcej, gdy za oknem żar leje się z nieba?

W zestawieniu pojawiają się panie, które gościły już na blogu: Tash Sultana, Kristine Leschper z Mothers, Julien Baker czy Odina. Znajdziesz pośród artystek także damy, które poznałem niedawno, lub których muzykę po prostu odkładałem na tę okazję, m.in.: Rosie Carney, Deena Miller wraz z Deer Scout, Skout, Gabrie czy Valentina Mér.

Jedno się zmieniło, w porównaniu ze wszystkimi poprzednimi playlistami. Wypróbowuję nową platformę do robienia plejek. Nazywa się ona SoundsGood i cechuje się tym, że w jednym miejscu masz dostęp do utworów w czterech serwisach: Deezer, Spotify, YouTube i SoundCloud. Każdy utwór ma podpięty odnośnik do wszystkich stron na których się znajduje (są oczywiście pewne braki). Platforma dopiero się rozwija, nie jest jeszcze w stu procentach “przyjazna”, ale to chyba dobre rozwiązanie w dzisiejszych czasach, prawda?

Jeśli natomiast chcesz wybrać wyłącznie którąś z platform, tutaj odnośniki: SoundCloud (16/16), Spotify (15/16) i YouTube (11/16). Daj znać czy podoba Ci się prezentowanie playlist na tej platformie.

Czy SoundsGood.co jest dobrą platformą do tworzenia playlist?

View Results

Loading ... Loading ...

A teraz życzę miłego wsłuchiwania się w te cudowne głosy i melodie.