Tove Styrke – Say My Name

Tove Styrke opublikowała wideo do najnowszego singla “Say My Name”. Szwedka zachwyca chwytliwym hookiem, kolorami i wygibasami na różnych powierzchniach.

Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się trend ubierania lekkich, chwytliwych, popowych brzmień w jasne, soczyste kolory. Świetnie współgra to z dźwiękiem, dodaje energii kompozycji i rzuca nowe światło na artystę oraz jego twór. Zrobiły już tak m.in. Sigrid i Mai Kino – z bardzo dobrym skutkiem.

Teraz przyszedł czas na Tove Styrke, która skręciła także dość wyraźnie w popularne brzmienie – słychać to w melodii i aranżacji. Na szczęście z nutką bardziej zawiłych elementów i fantastycznych, wokalnych występów.

Tove tak mówi o klipie: “I wanted the video to be colorful, crisp and simple, just like the song. My idea was to use mirrors as a metaphor for self-appreciation or self-love. ‘Say My Name’ is sung directly to someone, but there’s also a more personal vibe; being completely comfortable with yourself and staying true to your own feelings.”

Posłuchaj i obejrzyj “Say My Name”. Tove, to chyba moment, byś wydała kolejny album długogrający, prawda? Od “Kiddo” minęło już sporo czasu.