Originals

Dzień Otwarty NEWONCE: Przyjdź na imprezę i dołącz do naszej ekipy!

Autor Mieszko Lis
Mieszko Lis26.04.20244 min.
Dzień Otwarty NEWONCE: Przyjdź na imprezę i dołącz do naszej ekipy!

Dzień Otwarty NEWONCE to wyjątkowa okazja, aby poznać internetowe radio od kuchni. Zapraszamy na imprezę integracyjną, podczas której będzie można porozmawiać z DJ-ami, wejść na antenę lub puścić własny kawałek. To również szansa dołączyć do ekipy radia i wzmocnić ją przed sezonem wiosennym. NEWONCE szykuje wiele atrakcji i niespodzianek, więc koniecznie wpadnijcie w czwartek na melanż.

Dzień Otwarty nowego radia internetowego

W czwartek 29 lutego odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów radia internetowego NEWONCE. Stacja zaprasza na Dzień Otwarty, czyli okazję do poznania ekipy i kulis funkcjonowania rozgłośni.

W programie przewidziano szereg atrakcji. Będzie można porozmawiać z DJ-ami, zajrzeć do studia i zobaczyć, jak pracuje się na antenie radia internetowego. NEWONCE daje też szansę wejścia na żywo na antenę, aby samemu poprowadzić audycję.

Ponadto stacja zaprasza wszystkich artystów do przesłania swoich utworów z informacją o nicku wykonawcy. Najciekawsze kawałki zostaną zagrane podczas Dnia Otwartego.

Impreza to doskonała okazja, by poznać radio NEWONCE nie tylko od strony słuchacza, ale też od środka - zajrzeć za kulisy i dołączyć do zespołu tworzącego audycje.

Rekrutacja nowych osób do ekipy radia

Dzień Otwarty to szansa także dla wszystkich, którzy myślą o dołączeniu do newonce’owej ekipy. Radio poszukuje pasjonatów radia internetowego, którzy chcieliby aktywnie tworzyć audycje, pracować przy organizacji wydarzeń, pomagać przy promocji stacji lub pisać treści.

Podczas Open Day można porozmawiać z obecnymi pracownikami, dowiedzieć się więcej o wymaganiach i specyfice pracy. To okazja, by sprawdzić, czy taka ścieżka kariery byłaby ciekawa i odpowiednia dla nas.

Zapraszamy na imprezę integracyjną z ekipą

Poza aspektem zawodowym, Dzień Otwarty NEWONCE to przede wszystkim okazja do dobrej zabawy. Stacja słynie ze swoich imprez, więc i tym razem szykuje spore atrakcje. Będzie można posłuchać dobrej muzyki, napić się drinka i porozmawiać w luźnej atmosferze.

Impreza integracyjna pozwoli lepiej poznać ekipę radia od kuchni i zawiązać nowe znajomości z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Dzień Otwarty to znakomity sposób na spędzenie ciekawego wieczoru w gronie pasjonatów radia internetowego.

Open Day okazją do budowania wiosennej ekipy

Dzień Otwarty w NEWONCE to także okazja do wzmocnienia zespołu przed nadchodzącym sezonem wiosennym. Radio szykuje premierę nowych audycji, eventów i konkursów dla słuchaczy. Aby dobrze przygotować się do tego intensywnego czasu, potrzebni są kreatywni i zaangażowani ludzie.

Dlatego też rekrutacja nowych talentów do ekipy jest kluczowa. Im więcej pasjonatów dołączy do newonce’owego teamu, tym ciekawsza będzie ramówka i oferta radia dla słuchaczy.

Czytaj więcej:Dlaczego film Psy jest tak kultowy? Analiza i wyjaśnienie fenomenu.

Możliwość wejścia na antenę i rozmowy z DJ-ami

Jedną z najciekawszych atrakcji Dnia Otwartego NEWONCE jest możliwość rozmowy z DJ-ami i prezenterami stacji. To świetna okazja, by z bliska przyjrzeć się pracy osób, które na co dzień słyszymy w słuchawkach.

Ponadto każdy może spróbować swoich sił i zadebiutować na antenie, prowadząc kilkuminutowy fragment audycji. Wystarczy zgłosić akces w studiu na miejscu. Prezenterzy chętnie podzielą się wskazówkami, jak poprowadzić interesujący program radiowy.

W NEWONCE każdy może spróbować swoich sił i poczuć się jak prawdziwy DJ czy prezenter radiowy. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji! - mówi Kasia, szefowa radia.

Gramy Waszą muzykę na antenie radia

Zdjęcie Dzień Otwarty NEWONCE: Przyjdź na imprezę i dołącz do naszej ekipy!

Jedną z atrakcji Dnia Otwartego NEWONCE będzie możliwość usłyszenia na antenie radia utworów nadesłanych przez słuchaczy i artystów amatorów.

Wystarczy przesłać plik audio ze swoim nagraniem (do 3 minut) na adres [email protected] z informacją o nicku wykonawcy. Najlepsze i najciekawsze kawałki zostaną zagrane na antenie podczas Open Day, dzięki czemu szersza publiczność będzie mogła je usłyszeć.

Kiedy? 29 lutego (czwartek)
Gdzie? NEWONCE, ul. Radiowa 5

Posłuchajcie koniecznie naszej audycji specjalnej z okazji OPEN DAY i bawcie się dobrze z całą ekipą NEWONCE na nadchodzącej imprezie!

Przepraszam, nie rozumiem o co dokładnie chodzi z kontynuowaniem od początku zdania. Czy mógłbyś rozwinąć swoją prośbę, abym mógł lepiej zrozumieć jak mam kontynuować?

Podsumowanie

Dzień Otwarty organizowany przez radio internetowe NEWONCE to świetna okazja, by lepiej poznać kulisy działania rozgłośni. W programie imprezy integracyjnej przewidziano możliwość rozmowy z DJ-ami, wejścia na antenę czy zagrania własnych kawałków. Ponadto trwa rekrutacja nowych osób do ekipy radia.

Open Day to okazja do budowania relacji z obecną ekipą NEWONCE i być może dołączenia do niej przed sezonem wiosennym. Radio szykuje premierę nowych audycji i potrzebuje kreatywnych osób do tworzenia kontentu. Serdecznie zapraszamy na imprezę 29 lutego.

Najczęstsze pytania

W Dniu Otwartym może wziąć udział każdy - zarówno fani radia NEWONCE, jak i osoby, które dopiero chcą je poznać. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznaniem internetowej rozgłośni od środka.

Aby puścić swój utwór na antenie radia NEWONCE podczas Dnia Otwartego, wystarczy przesłać plik audio ze swoim nagraniem na mail [email protected] z informacją o nicku wykonawcy. Redakcja wybierze najciekawsze propozycje.

Nie ma wymogu posiadania doświadczenia w pracy radiowej, by wziąć udział w rekrutacji do ekipy NEWONCE. Liczy się pasja, pomysłowość i chęć nauki. Podczas OPEN DAY można porozmawiać o swoich umiejętnościach i znaleźć odpowiednie stanowisko.

Udział w Dniu Otwartym, wszystkie atrakcje i impreza są całkowicie darmowe. NEWONCE zaprasza wszystkich chętnych i pokrywa koszty organizacji wydarzenia.

Dzień Otwarty radia NEWONCE odbędzie się w siedzibie rozgłośni, czyli w klubie newonce.bar przy ul. Radiowej 5. Tam też będzie można porozmawiać z DJ-ami i zajrzeć do studia nagraniowego.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Jak nauczyć się grać na gitarze akustycznej w domu krok po kroku
  2. Książka o Bonusie RPK: autorem wielokrotnie nagradzany dziennikarz
  3. Ranking: 10 najpopularniejszych polskich wykonawców pop w 2023 roku
  4. Najlepsze polskie albumy rockowe wszech czasów - top 10
  5. Podstawy gry na trąbce dla początkujących - pierwsze nuty i ćwiczenia
Autor Mieszko Lis
Mieszko Lis

Muzyka to moja pasja, a na blogu dzielę się nią z innymi. Odkrywaj razem ze mną nowe brzmienia i ciekawostki ze świata muzycznego.

Udostępnij post

Napisz komentarz