Offline

Malpa zagra na letnim festiwalu kilka numerow o czyms

Autor Natalia Szulc
Natalia Szulc16.02.20245 min.
Malpa zagra na letnim festiwalu kilka numerow o czyms

Małpa zagra na letnim festiwalu kilka numerów o czymś. Popularny polski raper wystąpi podczas wrocławskiego festiwalu WROsound, który odbędzie się w dniach 19-20 lipca. Artysta wykona w całości swój kultowy album "Kilka numerów o czymś" z 2007 roku, który właśnie obchodzi 15-lecie powstania. Płyta od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i przyniosła Małpie status jednego z najważniejszych twórców polskiego rapu. Teraz fani będą mogli usłyszeć wszystkie numery na żywo podczas plenerowego koncertu we Wrocławiu. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

Małpa zagra całą płytę "Kilka numerów o czymś" na letnim festiwalu we Wrocławiu

Popularny polski raper Małpa wystąpi podczas tegorocznej edycji letniego festiwalu WROsound, który odbędzie się w dniach 19-20 lipca we Wrocławiu. Artysta zaprezentuje w całości swój kultowy album "Kilka numerów o czymś" z 2007 roku, który właśnie obchodzi 15-lecie istnienia.

Płyta od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i zapewniła Małpie status jednego z najważniejszych twórców polskiego rapu. Teraz fani będą mogli wysłuchać wszystkich numerów na żywo podczas plenerowego koncertu. To wydarzenie, którego z pewnością nie można przegapić!

Historia albumu "Kilka numerów o czymś"

"Kilka numerów o czymś" to debiutancki album studyjny Małpy, który ukazał się w 2007 roku nakładem wytwórni Fonografika. Krążek zebrał bardzo pozytywne recenzje i odniósł duży sukces komercyjny, pokrywając się złotem. Przez kolejne 7 lat Małpa koncertował niemal wyłącznie z materiałem z tej płyty, występując przed wypełnionymi po brzegi salami koncertowymi.

Album ugruntował pozycję Małpy jako jednego z najpopularniejszych polskich raperów, a numery takie jak tytułowy "Kilka numerów o czymś" czy "Nie wiem jak" na stałe zapisały się w kanonie polskiego rapu.

Występ Małpy podczas jubileuszowej 15. edycji WROsound

Tegoroczna, jubileuszowa 15. edycja festiwalu WROsound również obchodzi swoje urodziny, więc zaproszenie Małpy było strzałem w dziesiątkę. Koncert odbędzie się na placu przed wrocławskim Impartem, w pierwszym dniu wydarzenia - 19 lipca. Oprócz występu legendarnego już rapera, na scenie pojawią się również tacy artyści jak Christian Loffler, Lordfon, Kasia Lins czy formacja Jeszcze.

Tegoroczna edycja WROsound zapowiada się wyjątkowo interesująco. Festiwal od lat przyciąga rzesze fanów ambitnej muzyki i z roku na rok poszerza spectrum brzmień. Występ Małpy to bez wątpienia jedna z najmocniejszych tegorocznych atrakcji.

Bilety na festiwal WROsound są już dostępne w sprzedaży na stronie organizatora. Ceny jednodniowych wejściówek zaczynają się od 60 zł.

Czytaj więcej: Młodzieżowe Słowo Roku 2023: Nowy „śpiulkolot” i „essa”!

Małpa ponownie zagra cały album "Kilka numerów o czymś"

Choć od premiery debiutanckiej płyty Małpy minęło już 15 lat, popularność albumu nie słabnie. Utwory takie jak tytułowe "Kilka numerów o czymś", "Nie wiem jak" czy "Jestem sobą" na stałe wpisały się do kanonu polskiego rapu i do dzisiaj elektryzują tłumy na koncertach.

  • "Kilka numerów o czymś" - tytułowy numer o miłosnych rozterkach młodego rapera
  • "Nie wiem jak" - melancholijny utwór o tęsknocie i samotności
  • "Jestem sobą" - osobista opowieść o drodze artysty i własnej tożsamości

Teraz fani po raz kolejny będą mogli usłyszeć te przeboje w całości - od pierwszego do ostatniego dźwięku. Wykonanie albumu w rocznica jego premiery zapowiada się wyjątkowo emocjonująco.

Data premiery albumu "Kilka numerów o czymś" 13 września 2007
Miejsce premiery Klub Hydrozagadka, Toruń
Wytwórnia Fonografika
Sprzedaż Ponad 70 tys. egzemplarzy
Największe przeboje "Kilka numerów o czymś", "Nie wiem, jak", "Jestem sobą"

Bilety na koncert już w sprzedaży

Malpa zagra na letnim festiwalu kilka numerow o czyms

Mimo że do występu Małpy na festiwalu WROsound pozostało jeszcze kilka miesięcy, organizatorzy radzą się pospieszyć z zakupem biletów. Wstęp na jeden dzień imprezy kosztuje 60 zł, karnet na oba dni to wydatek 100 zł. Bilety są dostępne na stronie www.wrosound.pl.

Spodziewany jest komplet publiczności, dlatego fani Małpy i jego kultowego albumu "Kilka numerów o czymś" już teraz powinni zapewnić sobie wejściówki na ten wyjątkowy koncert. 15 lat po premierze krążek wciąż elektryzuje słuchaczy, a specjalne wykonanie go od deski do deski zapowiada się wyjątkowo.

Podsumowanie

Popularny polski raper Małpa wystąpi podczas tegorocznej, jubileuszowej edycji letniego festiwalu WROsound we Wrocławiu. Artysta zaprezentuje w całości swój kultowy album "Kilka numerów o czymś" z 2007 roku, który obchodzi właśnie 15-lecie istnienia. Fani będą mogli wysłuchać wszystkich przebojów z płyty na żywo, m.in. "Nie wiem jak" czy "Jestem sobą".

Tegoroczna edycja festiwalu WROsound również świętuje 15. urodziny. Oprócz występu Małpy, na scenie pojawią się także artyści tacy jak Christian Loffler, Lordfon czy Kasia Lins. Bilety na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Jak nauczyć się grać na gitarze akustycznej w domu krok po kroku
  2. Talk-showy gwiazd muzyki i ich wpływ kulturowy
  3. Książka o Bonusie RPK: autorem wielokrotnie nagradzany dziennikarz
  4. Ranking: 10 najpopularniejszych polskich wykonawców pop w 2023 roku
  5. Słynne filmowe cytaty, które przeszły do historii popkultury
Autor Natalia Szulc
Natalia Szulc

Jestem wielką miłośniczką muzyki i na moim blogu znajdziesz wiele artykułów na ten temat. Zapraszam Cię do odkrywania razem z mną różnych gatunków muzycznych i fascynujących historii związanych z muzyką.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz