Rapowo

Nowa płyta rapowego weterana: pierwszy singiel i pre-order już wkrótce

Autor Czesław Stępień
Czesław Stępień20.02.20244 min.
Nowa płyta rapowego weterana: pierwszy singiel i pre-order już wkrótce

Po czteroletniej przerwie od wydania ostatniego albumu Zeus wraca z nową płytą. Artysta podał datę premiery pierwszego singla zatytułowanego "Kamil West", który ukaże się już 23 lutego. Równocześnie ruszy przedsprzedaż krążka. Tytuł "Czas na mnie" może sugerować, że będzie to pożegnalna płyta rapowego weterana. Fani czekali na nowy materiał od Zeusa i wkrótce go otrzymają.

Nowy album Zeusa po 4 latach przerwy

Raper Zeus zwany również Donatem znany jest ze swojej regularności w wydawaniu nowych płyt. Od debiutu w 2008 roku artysta wypuścił aż 6 albumów studyjnych. Jednak po ostatniej płycie "W poszukiwaniu siebie" z 2016 roku nastała dłuższa przerwa.

Fani z niecierpliwością wyczekiwali informacji o kolejnym wydawnictwie rapera. Niedawno w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia Zeusa ze studia nagraniowego, co zwiastowało nowy materiał. Teraz artysta oficjalnie potwierdził, że szykuje się jego nowy album.

Data premiery pierwszego singla z płyty

Choć dokładna data premiery całej płyty nie jest jeszcze znana, to Zeus ujawnił, kiedy fani będą mogli usłyszeć pierwszy singiel. Utwór zatytułowany "Kamil West" zostanie opublikowany już w najbliższy piątek, czyli 23 lutego.

Będzie to zatem pierwszy nowy materiał weterana polskiego rapu od 4 lat. Fani mają powody do ekscytacji. Singiel zapowiada nadchodzący album i pozwoli ocenić w jakim kierunku podąża obecnie brzmienie Zeusa.

Tytuł pierwszego singla z nowej płyty

Ujawniony tytuł singla "Kamil West" intryguje i zwiastuje utwór, który może poruszać wątki z życia prywatnego rapera. Fani spekulują, że może on nawiązywać do imienia syna artysty.

Zeus w przeszłości dał się poznać jako twórca chętnie czerpiący z osobistych doświadczeń. Być może "Kamil West" pójdzie w tym kierunku i będzie swego rodzaju dedykacją dla syna ze strony ojca.

Start przedsprzedaży nowego albumu

Oprócz singla, 23 lutego ruszy również przedsprzedaż całego nowego albumu Zeusa. Fani będą mogli zamówić płytę w przedsprzedaży, zanim trafi ona do regularnej dystrybucji. To świetna okazja, by jako pierwsi mieć w swoich rękach wyczekiwany krążek.

Przedsprzedaż albumu to stały element w promocji dużych wydawnictw. Pozwala ona ocenić zainteresowanie publiki i lepiej przygotować się do samej premiery płyty. Zeus najwyraźniej postawił na sprawdzone metody.

Nie ma to jak trzymanie w dłoniach ulubionego krążka ulubionego artysty. Przedsprzedaż daje szansę, by być w gronie pierwszych szczęśliwców.

Czytaj więcej: Naga prawda o branży, scenie i samych raperach, Frosti jest One Foot Out

Nazwa nowego albumu Zeusa

Raper ujawnił również tytuł swojej nadchodzącej płyty. Album będzie nosić nazwę "Czas na mnie". To dość wymowna nazwa, która może sugerować pewną zmianę w podejściu artysty.

Być może Zeus chce tym albumem dać wyraz swoim osobistym przemyśleniom i skupić się na sobie. Tytuł zapowiada płytę bardziej introspekcyjną i osobistą niż poprzednie dokonania rapera.

Czy to pożegnalna płyta weterana?

Choć nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, to fani zastanawiają się, czy tytuł "Czas na mnie" może sugerować pożegnalną płytę artysty. Po blisko 15 latach na scenie, Zeus mógłby powoli kończyć karierę.

Jednak na razie są to jedynie domysły fanów. Być może raper po prostu chce zwolnić tempo i skupić się na innych projektach. Przekonamy się, kiedy poznamy treść nowych utworów weterana polskiego rapu.

Podsumowanie

Nowa płyta rapowego weterana: pierwszy singiel i pre-order już wkrótce

Weteran polskiego rapu Zeus szykuje nową płytę po czteroletniej przerwie. Pierwszym singlem promującym album będzie utwór "Kamil West", którego premiera już 23 lutego. Tego samego dnia ruszy również przedsprzedaż krążka zatytułowanego "Czas na mnie". Tytuł albumu może sugerować, że będzie to pożegnalna płyta artysty. Fani raprawdopodobnie nie będą zawiedzeni tym długo wyczekiwanym materiałem od weterana polskiej sceny hip-hopowej.

Nowy album Zeusa to niewątpliwie duże wydarzenie na rodzimej scenie rapowej. Prezentuje on dojrzałe brzmienie artysty, a tytuł "Czas na mnie" zapowiada osobisty i refleksyjny charakter płyty. Pierwszy singiel "Kamil West" wskazuje, że raper nadal pozostaje wierny analizie własnego życia i doświadczeń w swojej twórczości.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Jak nauczyć się grać na gitarze akustycznej w domu krok po kroku
  2. Talk-showy gwiazd muzyki i ich wpływ kulturowy
  3. Książka o Bonusie RPK: autorem wielokrotnie nagradzany dziennikarz
  4. Ranking: 10 najpopularniejszych polskich wykonawców pop w 2023 roku
  5. Słynne filmowe cytaty, które przeszły do historii popkultury
Autor Czesław Stępień
Czesław Stępień

Jestem wielkim fanem muzyki i na blogu opisuję różne jej aspekty. Znajdziesz u mnie wiele artykułów o różnych gatunkach muzycznych i ciekawostkach ze świata muzyki.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły